Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu

Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu to instrukcja stworzona przez firmę Bosch, która pomoże w utrzymaniu Twojego urządzenia w doskonałej kondycji. Przewodnik zawiera szczegółowe informacje na temat konserwacji i pielęgnacji, w tym wskazówki dotyczące czyszczenia, konserwacji części i elementów, wymiany części i naprawy. Podręcznik zawiera również informacje o bezpieczeństwie oraz instrukcje dotyczące zarządzania energią i zużywania energii, aby zapewnić, że urządzenie działa w optymalny sposób. Przeczytanie instrukcji pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu może pomóc w utrzymaniu urządzenia w doskonałym stanie i zapobiec przyszłym problemom.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu

Materiały do pobrania, które ułatwią i usprawnią codzienną pracę projektantów.

Pompa ciepła Logatherm WLW196i

WydaniePobierz (PDF 0. 2 MB) 09. 2020Pakiet pierwszej pomocy projektanta (wszystkie pliki) PobierzInstrukcje dotyczące pompy ciepła Logatherm WLW196i Certyfikaty dotyczące pompy ciepła Logatherm WLW196i Rysunki urządzeń DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WLW196i Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WLW196i
Tytuł
Zestaw linków do plików

* Inne schematy, dedykowane dla danego projektu, przygotowywane będą indywidulanie. Prosimy o kontakt z Doradcami inwestycji projektowych.

Kliknij w link

Pompa ciepła Logatherm WPLS. 2 Instrukcje dotyczące pompy ciepła Logatherm WPLS. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_wpls_dokumentacja. zip" title="Instrukcje dotyczące pompy ciepła Logatherm WPLS. 2" target="_blank" data-track_domevent="click" data-track_dyn_eventaction="zip" data-track_dyn_eventvalue="https://www. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_wpls_dokumentacja" data-track_dyn_elementtype="download"> Certyfikaty dotyczące pompy ciepła Logatherm WPLS. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_wpls_deklaracje. zip" title="Certyfikaty dotyczące pompy ciepła Logatherm WPLS. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_wpls_deklaracje" data-track_dyn_elementtype="download"> Rysunki urządzeń DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPLS. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_wpls_rysunki_urzadzen. zip" title="Rysunki urządzeń DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPLS. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_wpls_rysunki_urzadzen" data-track_dyn_elementtype="download"> Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPLS. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_wpls_schemat_hydrauliczny. zip" title="Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPLS. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_wpls_schemat_hydrauliczny" data-track_dyn_elementtype="download">
Pompa ciepła Logatherm WPS HT 01. 2021 Instrukcje dotyczące pompy ciepła Logatherm WPS HT Certyfikaty dotyczące pompy ciepła Logatherm WPS HT Rysunki urządzeń DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPS HT Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WPS HT

*Inne schematy, dedykowane dla danego projektu, przygotowywane będą indywidulanie. com/pl/pl/informacje/kontakty/doradcy-inwestycji-projektowych/" title="Doradcy inwestycji projektowych" target="_blank"> 03. 2020 Instrukcje dotyczące kotła KB372 Certyfikaty dotyczące kotła KB372 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem KB372 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem KB372 04. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_gb162_pppp. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_gb162_pppp" data-track_dyn_elementtype="download"> Instrukcje dotyczące kotła GB162 Certyfikaty dotyczące kotła GB162 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem GB162 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem GB162 05. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_gb402_pppp. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_gb402_pppp" data-track_dyn_elementtype="download"> Instrukcje dotyczące kotła GB402 Certyfikaty dotyczące kotła GB402 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem GB402 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem GB402 Instrukcje dotyczące kotła SB745 Certyfikaty dotyczące kotła SB745 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB745 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB745 Instrukcje dotyczące kotła SB325 Certyfikaty dotyczące kotła SB325 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB325 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB325 Instrukcje dotyczące kotła SB625 Certyfikaty dotyczące kotła SB625 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB625 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB625

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Na targach IFA 2019 marka Bosch przedstawiła ulepszone wersje swoich systemów i nowe rozwiązania, które mają zmienić nasze podejście do prania i suszenia. Sprawdzamy, co w praktyce oznacza nowa era prania 2. 0 w technologii 4D, na którą stawia teraz niemiecki potentat.

i-DOS 2. 0 – choć kojarzy się archaicznie, oznacza oszczędność, skuteczność i inteligentne zarządzanie procesem prania

Inteligentny system dozowania marki Bosch działa na podstawie sensorów, które zbierają różne informacje z pralki, będą to m. in następujące dane:

 • jaka jest wielkość załadunku,
 • jaki rodzaj tkanin znajduje się w bębnie,
 • jaki jest ich poziom zabrudzenia. jak jest twardość wody,
 • jakie jest stężenie środka piorącego.

Dzięki tym informacjom i-DOS wie, jaka ilość detergentu jest potrzebna do danego cyklu prania. Dobiera ją automatycznie – z dokładnością do 1 ml – dbając o to, by pranie było czyste i ekologiczne. W podajniku pralki znajdują się trzy komory, z których dwie zaprojektowane są tak, by płyn do prania i płukania tkanin dozował się automatycznie. Trzecia komora pozwala na dodanie np. specjalnego detergentu, wybielacza lub tradycyjnego proszku do prania według własnego uznania i potrzeby.

4D – nowy wymiar prania czy kolejny piękny slogan?

4D Wash System ma wpływ na wydajność prania: woda i detergent wykorzystywane są do maksimum możliwości. Ma to przynosić efekty w jeszcze krótszym czasie, nawet przy pełnym załadunku. Jak to działa? W trakcie cyklu, gdy bęben zaczyna się obracać, w pralce tworzy się swego rodzaju „tunel piorący”. Wokół niego na skutek siły odśrodkowej formują się ubrania. Do wewnątrz wtryskiwana jest woda wraz z detergentem i tworzy się aktywna mieszanka piorąca, którą łatwo wchłaniają ubrania. Dzięki jej równomiernemu rozprowadzeniu pranie staje się efektywniejsze.

W przypadku uporczywych plam i bardzo zabrudzonej odzieży można skorzystać z funkcji Intensive Plus oferującej 30 minut prania, które jest skuteczne, nawet kiedy bęben jest w całości zapełniony.

Home Connect 2. 0, czyli czuwa z nami technologia

Dzięki rozwijaniu współpracy cyfrowej w wielu obszarach (zakupy, przepisy kulinarne, inteligentny dom, asystenci głosowi, urządzenia i usługi działające w sieci), klienci marki Bosch otrzymują kompleksowe narzędzia do obsługi smart home. Oddajmy głos niemieckiemu producentowi, który przybliży nam różnicę pomiędzy starszą a nową generacją Home Connect:

Jak dotąd Home Connect za sprawą aplikacji mobilnej łączył urządzenie z jego użytkownikiem. Teraz jest w stanie łączyć sprzęty bezpośrednio między sobą. Idealnym tego przykładem jest Smart Dry. Dzięki nowoczesnej technologii czujników i odpowiedniemu zaprojektowaniu urządzeń, pralka i suszarka potrafią łączyć się „online”. Pralka przesyła do suszarki parametry ostatniego prania (informuje o tym jaki program został włączony do ostatniego cyklu, jaki był poziom zapełnienia bębna i jaki jest wskaźnik wilgoci po wirowaniu). Dzięki temu suszarka może automatycznie dopasować optymalne parametry suszenia.

Brzmi obiecująco? Komunikacja pomiędzy urządzeniami z pominięciem elementu ludzkiego jako czynnika kontrolnego/decyzyjnego wydaje się świetnym pomysłem, przynajmniej jeśli dotyczy podejmowania decyzji na poziomie istotności dostosowania pracy suszarki do wyniku prania – z tego poziomu droga do SkyNetu jeszcze wydaje się daleka.

W szerszym kontekście Home Connect pozwala na sporo więcej, umożliwiając m. in:

 • zdalne sterowanie inteligentnym domem;
 • uzbrajanie/rozbrajanie systemu bezpieczeństwa;
 • odblokowanie/zablokowanie drzwi;
 • wyłączanie/włączanie światła;
 • sterowanie temperaturą termostatu;
 • otwieranie/zamykanie drzwi garażu;
 • kontrola aktywność przy drzwiach dzięki inteligentnemu dzwonkowi wideo;
 • podgląd wideo na żywo i nagrane klipy z kamer Total Connect;
 • przypomnienia o uzbrojeniu na podstawie lokalizacji;
 • łączenie się z asystentami inteligentnych domów, takimi jak Amazon Alexa;
 • kontrola bezpieczeństwa (czytniki linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy).
 • Jak widzimy, Home Connect to potężne narzędzie, które poza kontrolą urządzeń Boscha może przejąć obsługę całego ekosystemu inteligentnego domu.

  Premiery dwóch pralek: WAX32EH0EU oraz WTX87EH0EU

  WAX32EH0EU to pralka, która wprowadza w życie czołowe rozwiązania technologiczne Boscha:

 • System inteligentnego dozowania i-DOS: automatycznie mierzy dokładną ilość detergentu i wody potrzebnych do każdego prania;
 • Automatyczne programy do odplamiania;
 • Home Connect: sprzęt gospodarstwa domowego z inteligentną łącznością;
 • SpeedPerfect: perfekcyjnie czyste pranie nawet o 65% szybciej;
 • 4D Wash System: nieskazitelnie czyste pranie dzięki wydajnemu przenikaniu wody i detergentu przez włókna pranych tkanin.
 • WTX87EH0EU to suszarka z pompą ciepła, która charakteryzuje się m. in:

 • Technologią AutoClean – jedyna suszarka bez konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu;
 • Smart Dry: automatycznie wybiera najlepszy program suszenia na podstawie ostatniego cyklu prania dzięki technologii Home Connet;
 • Iron Assist: dodatkowa pielęgnacja parą w celu wygładzenia zagnieceń z suszonych ubrań;
 • AutoDry: łagodnie suszy pranie dokładnie do poziomu, jak zaprogramujemy i rozpoznaje, kiedy pranie jest już suche;
 • AntiVibration Design: stabilna i cicha dzięki specjalnej ochronie przed drganiami.
 • 

  Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu